русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Технологія зниження динамічних навантажень на підшипниковий вузол й підвищення надійності овочерізальних машин підприємств харчування.
2011-08-16
Друк
Активний до:
2013-08-16
Анотація пропозиції:
Університет в Донецькій області, що спеціалізується в галузі освітніх послуг та наукових розробок запропонував технологію зниження динамічних навантажень на підшипниковий вузол й підвищення надійності овочерізальних машин підприємств харчування. Використання технології дозволить виключити перекіс робочого органу овочерізальних машин, що серійно випускаються. Університет шукає партнерів (промислові організації) для спільної роботи по впровадженню технології у виробництво.
Опис пропозиції:
Найбільш близьким за пристроєм і принципом дії до конструкції запропонованого завантажувального пристосування для овочерізальних машин підприємств харчування є пристосування універсальної овочерізально-протиральної машини продуктивністю 350 кг на годину при нарізці картоплі, що серійно випускається заводом торговельного машинобудування виробничим об’єднанням “Білорусторгмаш”. Недоліком даної конструкції завантажувального пристосування є неможливість автоматично регулювати величину зусилля притискання продукту серпоподібним штовхальником до опорного диску, що може призвести до перекосу робочого органу, збільшенню навантажень на підшипниковий вузол робочого валу, зниженню довговічності та надійності машини. В конструкції запропонованого завантажувального пристосування на вісь серпоподібного штовхальника встановлена пружина з визначним модулем пружності, яка нижнім кінцем упирається у площину штовхальника, який переміщується вертикально у маточині кронштейна уздовж серпоподібного каналу корпуса, а верхнім – в маточину кронштейна.
Інновації і переваги пропозиції:
Технологія зниження динамічних навантажень на підшипниковий вузол та підвищення надійності овочерізальних машин може бути використана підприємствами, які випускають або здійснюють ремонт та обслуговування технологічного обладнання для підприємств харчування.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Конструювання та моделювання / Прототипи; Технологія матеріалів; Обробка харчових продуктів
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Споживчі послуги; Виробництво
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Установа-заявник технології зниження динамічних навантажень на підшипниковий вузол та підвищення надійності овочерізальних машин підприємств харчування є власником деклараційного патенту на корисну модель “Завантажувальне пристосування” 70728 А України (отриманого у 2004 році).
Тип потрібної співпраці:
Спільна подальша розробка; Зміна існуючих технологій (установок, процесів.) потенційного партнера; Монтаж; Розробка і виготовлення на замовлення
Тип шуканого партнера:
Виробнича організація.
Сфера діяльності партнера:
Виробник технологічного обладнання підприємств харчування
Задачі, що стоять перед партнером:
Впровадження технології у виробництво.
Країни, яким надається перевага:
Росія, Україна
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
250-500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донецький національний університет економіки і торгівлі
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.