Інтернет-платформа з сервісами прямого (без посередників) і моментального кредитування приватних осіб
2011-06-22
Друк
Активний до:
2012-06-22
Анотація пропозиції:
Київська компанія, що спеціалізується на розробці сервісів електронних платіжних систем, має діючий сервіс кредитування приватних осіб, що пройшов тестові випробування протягом декількох місяців. Інтернет-платформа має інтегрований додаток в найбільшу соціальну мережу і підключену систему електронних платежів, схвалену Національним банком України. Для виведення сервісу на ринок компанія планує залучити інвестиції і пропонує частку в проекті.
Опис пропозиції:
Розмір ринку сьогодні становить 2,3 млрд. доларів у Росії і 500 млн. доларів в Україну, по обігу електронних грошей налічується 71 млн. користувачів, серед яких 30 млн. активних. За даними російської асоціації «Электронные деньги», ринок в 2011 році збільшиться на 100%. Середня ставка по кредитах - 120 відсотків річних.
У російськомовному сегменті немає лідера в цьому напрямку. Існуючі на сьогодні це «Биржа кредитов» у Росії і різноманітні сервіси в системі Webmoney використовують складний механізм, що не надає можливостей для швидкого масштабування. В Україні подібні проекти поки що відсутні.
Проект створений досвідченою командою розробників, якими були побудовані декілька фінансових сервісів в Україні та Росії. Компанія має досвід успішних продажів сервісів міжнародним корпораціям.
Основні переваги: простота використання, один кредит може обслуговуватись на різних умовах; є ексклюзивні права на використання однієї з платіжних систем, схваленої Національним банком України; швидка інтеграція в соціальні мережі, інтернет-магазини та інші сервіси, можливість налаштування софту для різних кредитних програм.
Для виведення сервісу на ринок компанія планує залучити інвестиції і пропонує інвесторові частку в проекті, а також готова розглянути пропозиції від стратегічного інвестора.
Інновації і переваги пропозиції:
Можливість взяти кредит на своїх умовах, є можливість узгодження в автоматичному режимі, система інтегрована в платіжну систему, що дозволить розпоряджатися грошима, не виводячи їх з системи, вести облік і контроль. Користувач може бути у двох якостях, кредитора і позичальника. Можна пов'язати обліковий запис із обліковим записом соціальної мережі.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Електронна комерція, електронні платежі; Планування операцій та системи-планувальники
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Комерційні комунікації; Термінали; Програми для банків/фінансових установ; Банки; Інші засоби фінансового сектору, страхування і нерухомості (вкл. кредитні та іпотечні компанії)
Поточна стадія розвитку:
Вже на ринку
Права інтелектуальної власності:
Авторські права (copyright)
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Всі права захищено.
Тип потрібної співпраці:
Угода про спільне підприємство; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Інвестор, стратегічний інвестор.
Сфера діяльності партнера:
Ринок фінансових послуг, електронні платіжні системи.
Задачі, що стоять перед партнером:
Фінансування маркетингової діяльності пов'язаної з просування проекту на ринку.
Країни, яким надається перевага:
Україна
Вид організації:
Підприємство
Організація / Тип компанії:
ІТ-компанія
Розмір організації - автора профілю:
< 10 співробітників
Центр, що надав профіль
Член Асоціації технологічних менеджерів та брокерів
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2021 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013-2021 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.