русский english
Агрегат для розробки алмазоносних трубок
2017-10-10
Активний до:
2018-10-11
Анотація пропозиції:
Корисна модель відноситься до геології, географії та гірничої справи і може бути ефективно використана для розробки алмазоносних трубок складноструктурної будови, а також доробки запасів трубок, розташованих нижче межі відкритих гірничих робіт/
Опис пропозиції:
Агрегат для розробки алмазоносних трубок включає штучне днище, яке складається з рухомого 15 запобіжного щита з технологічними вікнами, який відрізняється тим, що запобіжний щит нерухомо закріплений на круглій станині і виконаний у вигляді радіально розташованих променевих конструкцій з А-подібною суперструктурою, на зовнішній поверхні якої закріплене захисне покриття з технологічними вікнами, при цьому кількість променевих конструкцій і кут розкриття суперструктури кожної конструкції визначається поперечним перерізом обваленого 20 стовпа корисної копалини.
Інновації і переваги пропозиції:
Агрегат для здійснення способу розробки алмазоносних трубок, що включає штучне днище складене з рухомого запобіжного щита з технологічними вікнами, який відрізняється тим, що запобіжний щит нерухомо закріплений на круглій станині і виконаний у вигляді радіально розташованих променевих конструкцій з А-подібною суперструктурою, на зовнішній поверхні якої закріплене захисне покриття, при цьому кількість променевих конструкцій і кут розкриття суперструктури кожної конструкції визначається поперечним перерізом обваленого стовпа корисної копалини. Використання корисної моделі для доробки родовищ алмазів не має обмежень по географічному розташуванню і глибині промислового освоєння. Промислове використання корисної моделі дозволить розробляти і допрацьовувати алмазоносні трубки з високою ефективністю і допустимим еколого-економічним збитком, завданим навколишньому середовищу гірничим виробництвом.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Агрегат для здійснення способу розробки алмазоносних трубок включає штучне днище, яке складається із запобіжного щита нерухомо закріпленого на станині. Запобіжний щит виконаний у вигляді радіально розташованих променевих конструкцій з А-подібною суперструктурою. Суперструктура складається з похилих і поперечних балок, жорстко з'єднаних між собою. На зовнішній поверхні конструктивних елементів суперструктури закріплене захисне покриття з технологічними вікнами. Станина оснащена вікнами для розташування обсадних колон технологічних свердловин.
Технологічні ключові слова:
Станки; Гірничорудна технологія; Геологія, інженерна геологія, геотехніка
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Буріння та обслуговування; Гірничорудне устаткування
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Патент України на корисну модель № 113706 від 10.02.2017.
Тип потрібної співпраці:
Спільна подальша розробка
Тип шуканого партнера:
Гірниче підприємство
Сфера діяльності партнера:
Гірничорудна промисловість
Задачі, що стоять перед партнером:
Довести зразок до дослідного використання
Країни, яким надається перевага:
Україна
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Національний університет водного господарства та природокористування
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.