русский english
Технологія запікання котлет січених із застосуванням електроконтактного нагрівання
2017-09-20
Активний до:
2018-09-21
Анотація пропозиції:
Університет (м. Харків), що спеціалізується в галузі наукових розробок пропонує технологію запікання котлет січених із застосуванням електроконтактного нагрівання (ЕКН). Використання ЕКН має переваги, що полягають у скороченні тривалості технологічного процесу, зниженні витрат енергії та високому ККД. Університет шукає партнерів для впровадження технології у виробництво.
Опис пропозиції:
Запропонована технологія дозволяє налагодити виробництво запеченої кулінарної продукції з котлет січених. Застосування у процесі запікання поєднання поверхневого нагрівання за певної потужності, інфрачервоного нагрівання за певної густини теплового потоку, ЕКН за певних параметрів струму та визначеної тривалості забезпечує збалансованості впливу теплових потоків поверхневого, інфрачервоного та електроконтактного нагрівання.
Ефективність запропонованої технології підкріплена економічними перевагами, що полягають у підвищити продуктивність до 33 %, зниженні витрат електроенергії до 60 %, зниженні собівартість 1 кг продукції до 5 %, можливості додатково отримати прибуток у розмірі до 61,4 тис. грн на рік.
Продавець технології має досвід її апробації на виробничому підприємстві «Голіаф» та ФОП «Нескоромна». Пробні партії виробництва жареної продукції мали позитивну оцінку за органолептичними та техніко-економічними показниками.
Інновації і переваги пропозиції:
Інноваційною ідеєю запропонованої технології є застосування у тепловій обробці поєднання поверхневого нагрівання, інфрачервоне нагрівання та електроконтактного нагрівання за певних відпрацьованих параметрів та тривалості.
Недоліком відомого способу запікання з ЕКН є надмірне нагрівання продукту від незбалансованих теплових потоків, що усувається у даній технологічній пропозиції.
ЕКН з постійним електричним струмом погіршує якість продукції, з високою напругою є небезпечним для обслуговування апаратів. Застосування ж при ЕКН прямокутної форми змінного струму дозволяє підвищити енергоефективність, а напруги до 42 В – безпечність для користувача.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Технології харчової промисловості; Обробка харчових продуктів; Технологія харчових продуктів
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Харчові продукти і напої; Продукти харчування повсякденного попиту
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
-
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Спільна подальша розробка; Випробовування нових застосувань; Адаптація до потреб замовника; Зміна існуючих технологій (установок, процесів.) потенційного партнера; Технічне консультування; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Підприємства з виробництва жареної кулінарної продукції
Сфера діяльності партнера:
Харчова промисловість, ресторанне господарство
Задачі, що стоять перед партнером:
Впровадження технології у виробництво
Країни, яким надається перевага:
Україна, країни ближнього зарубіжжя
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Харківський державний університет харчування та торгівлі
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.