русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Лампа світлодіодна з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем
2014-12-12
Друк
Активний до:
2015-12-13
Анотація пропозиції:
Вищий навчальний заклад веде пошук партнерів для впровадження проекту лампи світлодіодної з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем. Вона належить до напівпровідникової світлотехніки і призначена для освітлення будь – яких об’єктів і приміщень.
Опис пропозиції:
Конструкція лампи світлодіодної з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем (надалі ЛСД) дозволяє максимально підвищити ККД, світловіддачу, термін служби і зменшити температуру джерела світла. В лампі відсутні шкідливі речовини, робоча температура дорівнює ~50 ºС, тиск атмосферний.
Габарити лампи можуть бути різноманітними, це залежить від її потужності і відповідно від потужності світлодіодних модулів Acrich2. Її можна виконувати об’ємною складної конфігурації, наприклад ЗD.
В порівнянні ЛСД потужністю 8 Вт, із світловіддачею 80 лм/Вт і світловим потоком 640 лм, відповідає лампі розжарювання 60 Вт. Практично при однаковому світловому потоці ЛСД в 6 - 8 разів має меншу споживану потужність.
Термін служби ЛСД складає приблизно 70 тис. годин, вони мають високу надійність, механічну та вібраційну стійкість і т.д. Потужність лампи можна збільшити.
ЛСД має великий діапазон робочої напруги 60 – 220 В. Синусоїда струму синхронно змінюється у співвідношенні до синусоїди напруги, що сприяє великому коефіцієнту потужності (0,97 – 0,99), зменшенню шумів схеми керування і має при цьому добру електромагнітну сумісність з іншими електроприймачами.
Перевагою є ще й те, що ЛСД вмикається прямо в мережу змінного струму без проміжних ланок - блоків живлення, драйвера та ін.. Це спрощує підключення ЛСД до мережі і її експлуатацію.
У конструкції лампи майже відсутні кольорові метали, вона екологічно чиста, може працювати при низькій температурі (від -25ºС до +40 ºС). Лампа світлодіодна з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем надійна та електробезпечна, тому що в ній відсутні металеві частини і не потребується додатковий третій заземлювальний провідник РЕ.
Інновації і переваги пропозиції:
Лампа світлодіодна з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем при однаковому світловому потоці в 6 - 8 разів має меншу споживану потужність ніж аналогічна лампа розжарювання. Термін служби ЛСД складає приблизно 70 тис. годин, вони мають високу надійність, механічну та вібраційну стійкість і т.д. Вмикається прямо в мережу змінного струму без проміжних ланок. Є екологічно чистою. Може працювати при низькій температурі.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Напівпровідники; Зберігання електрики, батареї; Енергетичний менеджмент; Освітлення, ілюмінація; Екологія
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Напівпровідники; Нестандартні/напівпровідники на замовлення; Енергозбереження; Інші споживчі товари; Електроенергетичні компанії
Поточна стадія розвитку:
Макет, дослідний зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Автори пропозиції «Лампа світлодіодна з високоефективним тепловідведенням та рідинним охолоджувачем» є власниками патенту України на винахід № 105976, отриманого в 2014 році.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Спільна подальша розробка; Угода про спільне підприємство; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Партнер-інвестор – фінансово-промислова організація.
Сфера діяльності партнера:
Виробник і дистриб’ютор світлодіодних ламп.
Задачі, що стоять перед партнером:
Освоєння та фінансування промислового виробництва.
Країни, яким надається перевага:
Україна, країни СНД та Євросоюзу, інші країни.
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.