русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Лампа світлодіодна прожекторна
2014-12-08
Друк
Активний до:
2015-12-09
Анотація пропозиції:
Вищий навчальний заклад веде пошук партнерів для впровадження проекту лампи світлодіодной прожекторної. Вона належить до напівпровідникової світлотехніки і призначена для освітлення вулиць, майданів, тунелів, парків, скверів і іншого.
Опис пропозиції:
Найчастіше на сьогодні застосовують для освітлення вищезазначених об’єктів світильник з дуговими ртутними лампами 125 (ДРЛ). Такі світильники мають ряд недоліків: велике споживання електроенергії, тривалий процес розжарювання, низька передача кольору, пульсація світлового потоку, критичність до коливань напруги в мережі, наявність ртуті, що небезпечно для оточуючих, складності та великі витрати при частій заміні лампи. Крім того, цей світильник має одне джерело світла, що знижує експлуатаційну можливість та надійність життєдіяльності установки, обладнання та обслуговуючого персоналу, а незадовільна освітленість вулиць, парків та скверів є потенційною загрозою для майна, а інколи і життя населення.
Конструкція лампи світлодіодної прожекторної, що нами пропонується, дозволяє усунути вищезазначені недоліки, варіювати потужностями в будь-яких межах, максимально підвищити світловіддачу, термін служби, коефіцієнт потужності, збільшити стійкість лампи до механічних пошкоджень та інше.
Потужність ЛСП складає 40 Вт, світловий потік – 3200 лм, що аналогічно світильнику з ДРЛ 125 Вт, 3100 лм. Потужність ЛСП менша за потужність ДРЛ в 3,1 рази при практично однаковому світловому потоці, чим забезпечується економія електроенергії. Застосування високоефективного тепло відведення дає можливість зменшити вагу лампи та збільшити потужність, а також збільшити стійкість до механічних пошкоджень. ЛСП підлягає ремонту і швидкій заміні світлодіодних модулів, чим забезпечує збільшення терміну служби. Потужність лампи можна регулювати дискретно-збільшувати або зменшувати потужність світлодіодних модулів.
ЛСП включається напряму в мережу 220 В, без драйвера, в ній кожний світлодіод керується мікропроцесором, тому синусоїда напруги майже зберігається з синусоїдою струму, що приводить до великого коефіцієнта потужності. ЛСП електромагнітно сумісна з найближчими електроприймачами. Вона працює при великому діапазоні напруги (60 – 260 В).
ЛСП екологічно чиста, в ній відсутня ртуть.
Інновації і переваги пропозиції:
Потужність ЛСП менша за потужність ДРЛ в 3,1 рази при практично однаковому світловому потоці, чим забезпечується економія електроенергії. Має зменшену вагу, збільшену потужність, збільшену стійкість до механічних пошкоджень. ЛСП підлягає ремонту і швидкій заміні світлодіодних модулів, чим забезпечує збільшення терміну служби. Екологічно чиста, в ній відсутня ртуть.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Зберігання електрики, батареї; Енергетичний менеджмент; Освітлення, ілюмінація; Екологія; Технологія, суспільство і зайнятість
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Інші електронні засоби; Енергозбереження; Інші споживчі товари; Товари і устаткування виробничого призначення; Електроенергетичні компанії
Поточна стадія розвитку:
Макет, дослідний зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Автори пропозиції «Лампа світлодіодна прожекторна» є власниками патенту України на корисну модель № 87880, отриманого в 2014 році.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Спільна подальша розробка; Угода про спільне підприємство; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Партнер-інвестор – фінансово-промислова організація.
Сфера діяльності партнера:
Виробник і дистриб’ютор світлодіодних ламп, організації ЖКГ.
Задачі, що стоять перед партнером:
Освоєння та фінансування промислового виробництва.
Країни, яким надається перевага:
Україна, країни СНД та Євросоюзу, інші країни.
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.