русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів
2014-04-02
Друк
Активний до:
2015-04-03
Анотація пропозиції:
Пропонуємо газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів який належить до теплообмінних апаратів з проміжним теплоносієм, де відбувається одночасно масообміні процеси, абсорбція, конденсація, може бути використана в теплоенергетиці, енергозбереженні, в промисловості з використання будівельних матеріалів та скла.
Опис пропозиції:
Газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів який належить до теплообмінних апаратів з проміжним теплоносієм, де відбувається одночасно масообміні процеси, абсорбція, конденсація, може бути використана в теплоенергетиці, енергозбереженні, в промисловості з використання будівельних матеріалів та скла.
Існує аналогічний апарат для обробки газу (мокрий пиловловлювач). Але він має декілька недоліків: його значний аеробний опір і значні витрати електроенергії, а також наявності можливості бризкоунесення завдяки розміщенню пристрою для подачі речовини практично перед газоподавальним патрубком. А також відомий контактний плівковий теплообмінник, в якому неможливе зростання інтенсивності теплообміну за рахунок збільшення витрат середовищ та не передбачено процес вловлювання шкідливих пилових часток.
Газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів, що нами пропонується, містить корпус, патрубок для вводу і відводу газової суміші, теплообмінні поверхні, на які у верхній поверхні подається речовина, що стікає по них у вигляді плівки, який відрізняється від відомих тим, що має теплообмінні трубки, горизонтальний колектор, який розташований над ними і кільця Рашига, через які відбувається стікання проміжного теплоносія. А також відрізняється тим, що як проміжний теплоносій вибраний водний розчин NaOH, який сприяє утилізації теплоти і очистки відхідних газів виробництва будівельних матеріалів та скла, надає можливості очищення газового середовища; запобігає відриванню та закіпанню плівки, що призводить до збільшення інтенсивності теплообміну. Використання теплообмінних трубок, що розташовані у корпусі теплообмінного апарата, призводить до зростання кількості вихідного теплоносія із необхідними параметрами.
Інновації і переваги пропозиції:
Завдяки особливостям устрою конструкції, газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів дозволяє збільшити інтенсивність теплообміну, кількість вихідного теплоносія із необхідними параметрами, а також очищує газове середовище.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Будівельні матеріали; Скло; Зберігання тепла; Теплообмінники; Екологія
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Регулювання використання енергії; Інше промислове устаткування і машини; Інші засоби утилізації відходів і боротьби із забрудненням довкілля; Будівництво і будівельна продукція; Будівництво
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Автори пропозиції «Газоочисник контактний плівковий теплообмінний апарат для утилізації теплоти відхідних газів» є власниками патенту України на корисну модель № 87124, отриманого в 2014 році.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Спільна подальша розробка; Випробовування нових застосувань; Технічне консультування
Тип шуканого партнера:
Організації, які працюють в галузі теплоенергетики, енергозбереження, промисловості з використання будівельних матеріалів та скла. Інвестори.
Сфера діяльності партнера:
Теплоенергетика, енергозбереження, промисловість з використання будівельних матеріалів та скла.
Задачі, що стоять перед партнером:
Освоєння. Впровадження. Фінансування.
Країни, яким надається перевага:
Україна, Росія, країни СНД та Євросоюзу, інші країни
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.