русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
ТЕХНОЛОГІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ВИЛЬОТІВ ФОРМОУТВОРЮЮЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ БАГАТОЛЕЗОВОГО ТОРЦЕВОГО ІНСТРУМЕНТА
2014-01-10
Друк
Активний до:
2015-01-11
Анотація пропозиції:
Житомирський державний технологічний університет, м. Житомир (Україна) пропонує робочий проект пристрою для регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента. Виготовлений дослідний зразок підтвердив переваги перед існуючими пристроями. ЖДТУ шукає інвесторів і партнерів для майбутнього виробництва таких пристроїв.
Опис пропозиції:
Розроблений пристрій для регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента містить контактний фланець, в якому встановлені ізоляційні втулки з контактами, до яких підведений позитивний заряд, а до оправки - негативний заряд. Завдяки одноразовому базуванню контактного фланця та багатолезового торцевого інструмента збільшується точність регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента. При налагодженні вильотів формоутворюючих елементів відбувається їх переміщення до моменту торкання з контактами, що призводить до замикання електричного ланцюга. Це забезпечує можливість регулювання вильоту формоутворюючих елементів на необхідну величину без застосування індикатора, що, в свою чергу, суттєво знижує затрати часу та підвищує продуктивність праці. Завдяки простоті регулювання вильотів формоутворюючих елементів шляхом подавання, наприклад, світлового сигналу в момент торкання з контактами, запропонований пристрій може використовуватись персоналом середньої кваліфікації, оскільки не вимагає додаткових навичок роботи з індикатором.
Розробник технології має багаторічний досвід у науково-дослідній, проектно-конструкторській та виробничій сферах щодо технологій та технологічних систем металообробки.
Інновації і переваги пропозиції:
Серійне виробництво пристрою для регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента дозволяє при мінімальних затратах на її виготовлення отримати широкий ринок збуту, забезпечуючи при цьому замовника технікою більш точною, продуктивнішою та дешевшою порівняно з відомими аналогами.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Пристрій для регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента, що містить корпус розміщений при налагодженні на оправці, який відрізняється тим, що в ньому знаходяться, ізольовані рухомі контакти в одній площині перпендикулярній до осі оправки і які при проведенні регулювання вильоту вступають з ними в контакт, забезпечуючи подачу сигналу про досягнення потрібного положення кожного формоутворюючого елемента.
Технологічні ключові слова:
Механічні технології, пов'язані з вимірами
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Промислове устаткування і машини; Інше промислове устаткування і машини
Поточна стадія розвитку:
Промисловий зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
ВНЗ-заявник технології регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента є власником патенту України на винахід (отриманого у 2013 р.) «Пристрій для регулювання вильотів формоутворюючих елементів багатолезового торцевого інструмента».
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Монтаж; Розробка і виготовлення на замовлення; Технічне консультування; Технічне обслуговання
Тип шуканого партнера:
машинобудівне підприємство.
Сфера діяльності партнера:
виробництво залізничної техніки.
Задачі, що стоять перед партнером:
серійне виробництво пристрою.
Країни, яким надається перевага:
Україна, Росія
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
10-50 співробітників
Центр, що надав профіль
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГIЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.