русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Симетричний розбірний теплообмінник змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання
2013-10-18
Друк
Активний до:
2014-10-19
Анотація пропозиції:
Пропонуємо симетричний розбірний теплообмінник змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання, який може бути використаний при проектуванні систем централізованого теплопостачання для незалежних схем підключення місцевих систем опалення і гарячого водопостачання житлових, суспільних і промислових будинків.
Опис пропозиції:
Симетричний розбірний теплообмінник змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання належить до області теплоспоживання в системах опалення та гарячого водопостачання та може бути використаний при проектуванні систем централізованого теплопостачання для незалежних схем підключення місцевих систем опалення і гарячого водопостачання житлових, суспільних і промислових будинків.
Відомі теплообмінники, які застосовуються у системах опалення, гарячого водопостачання різних будівель, а також в інших різних технологічних теплообмінних процесах мають ряд серйозних недоліків: невисока теплова ефективність, значні додаткові гідравлічні і теплові втрати на переходах, низька ремонтопридатність, неможливість ремонту та повного очищення зовнішніх поверхонь теплообмінних труб і між трубного простору, розміщення такого обладнання потребує великих обсягів і площ.
Конструктивна особливість симетричного розбірного теплообмінника змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання що пропонується, дозволить зменшити займану площу, зменшити теплові витрати, забезпечити розбірності контурів системи опалення та гарячого водопостачання і взаємозамінності контурів змійовикового типу при їх однаковій тепловіддачі.
Інновації і переваги пропозиції:
Симетричний розбірний теплообмінник змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання, на відміну від вже відомих, дозволить зменшити займану площу, зменшити теплові витрати, забезпечити розбірності контурів системи опалення та гарячого водопостачання і взаємозамінності контурів змійовикового типу при їх однаковій тепловіддачі.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Цивільне будівництво; Зберігання тепла; Транспортування тепла, теплопостачання, теплофікація; Теплообмінники; Опалення, вентиляція
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Енергозбереження; Інші області, пов'язані з енергетикою; Електроенергетичні компанії; Інші фірми, пов'язані з комунальним обслуговуванням
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Автори пропозиції «Симетричний розбірний теплообмінник змійовикового типу для систем опалення та гарячого водопостачання» є власниками патенту України на корисну модель №72193, отриманого в 2012 році.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Випробовування нових застосувань
Тип шуканого партнера:
Організації, які займаються теплопостачанням систем опалення та гарячого водопостачання, або всіляко пов’язані з даним напрямком діяльності. Інвестори.
Сфера діяльності партнера:
Теплопостачання систем опалення та гарячого водопостачання.
Задачі, що стоять перед партнером:
Освоєння. Впровадження. Фінансування.
Країни, яким надається перевага:
Україна, Росія та інші країни.
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.