русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Лампа світлодіодна великої потужності зі збільшеною енергоефективністю
2013-10-15
Друк
Активний до:
2014-10-16
Анотація пропозиції:
Пропонуємо проект організації дослідного виробництва лампи світлодіодної великої потужності зі збільшеною енергоефективністю, яка належить до напівпровідникової світлотехніки і призначена для прямої заміни ламп розжарювання, галогенних і компактних люмінесцентних ламп, а також існуючих світлодіодних ламп, виконаних на основі над яскравих і потужних світлодіодів та світлодіодних модулів.
Опис пропозиції:
Лампа світлодіодна великої потужності зі збільшеною енергоефективністю належить до напівпровідникової світлотехніки і призначена для прямої заміни ламп розжарювання, галогенних і компактних люмінесцентних ламп, а також існуючих світлодіодних ламп, виконаних на основі над яскравих і потужних світлодіодів та світлодіодних модулів.
Відомо декілька світлодіодних ламп на основі потужних світлодіодів, але вони мають ряд недоліків: невелика світлова віддача, невеликий діапазон температур навколишнього середовища, мерехтіння, великі габарити і вага, інші.
Світлодіодна лампа, яку пропонуємо ми, є лампою на основі потужного світлодіодного модуля, конструкція якої дозволить максимально підвищити світловіддачу, збільшити термін служби, зменшити споживану потужність, знизити температуру джерела світла, підвищити коефіцієнт кольоропередачі, збільшити діапазон температур навколишньої середи, покращити коефіцієнт потужності, зменшити мерехтіння, збільшити ефективність тепловідведення, що дозволить при тих же габаритах збільшити потужність світлодіодного джерела світла.
Лампа світлодіодна великої потужності зі збільшеною енергоефективністю є більш економічною, ніж лампа розжарювання. Її потужність у 7-10 разів більша при однаковому світловому потоці. Термін служби 50-70 тис. годин. Вона має великий діапазон робочої напруги (60-260 В). У неї відсутній драйвер, вона вмикається прямо в мережу крізь мікроконтролер, який керує кожнім СД.
Інновації і переваги пропозиції:
Лампа світлодіодна великої потужності зі збільшеною енергоефективністю є більш економічною, ніж лампа розжарювання. Її потужність у 7-10 разів більша при однаковому світловому потоці. Термін служби 50-70 тис. годин. Вона має великий діапазон робочої напруги (60-260 В). У неї відсутній драйвер, вона вмикається прямо в мережу крізь мікроконтролер, який керує кожнім СД.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Нанотехнології, пов'язані з електронікою та мікроелектронікою; Напівпровідники; Апаратобудування; Освітлення, ілюмінація; Екологія
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Інші електронні засоби; Енергозбереження; Інші споживчі товари; Товари і устаткування виробничого призначення; Електроенергетичні компанії
Поточна стадія розвитку:
Макет, дослідний зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Автори пропозиції «Лампа світлодіодна великої потужності зі збільшеною енергоефективністю» є власниками патенту України на корисну модель № 76741, отриманого в 2013 році.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Угода про спільне підприємство
Тип шуканого партнера:
Партнер-інвестор – фінансово-промислова організація.
Сфера діяльності партнера:
Виробник і дистриб’ютор світлодіодних ламп.
Задачі, що стоять перед партнером:
Освоєння та фінансування промислового виробництва.
Країни, яким надається перевага:
Україна, Росія, країни СНД та Євросоюзу, інші країни.
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.