русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Технологія виробництва цукерок для спортсменів «ІМПУЛЬС»
2013-03-04
Друк
Активний до:
2014-03-05
Анотація пропозиції:
Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) пропонує технологію виробництва цукерок для спортсменів «ІМПУЛЬС», які відносяться до харчової промисловості, зокрема до виробництва цукристих кондитерських виробів із сушених фруктів і ягід, та можуть знайти широке застосування у виробництві функціональних харчових продуктів для людей з великими фізичними та психоемоційними навантаженнями, зокрема спортсменів.
Опис пропозиції:
В основу виготовлення цукерок для спортсменів поставлене завдання розробити цукерки із функціональними властивостями для харчування спортсменів підвищеної харчової та біологічної цінності з урахуванням потреб організму людини залежно від виду спорту, навантаження, часу доби та фази тренувального періоду. Завдання вирішене шляхом створення цукерок із урахуванням процесів, що відбуваються в організмі спортсмена залежно від інтенсивності навантаження, часу доби, тренувально-змагального періоду.
Пропонований харчовий продукт розраховано на вживання за годину до тренувань або через півгодини після них у відповідності з індивідуальною програмою харчування і тренувань, що дозволить полегшити пристосування організму людини до високого фізичного навантаження в екстремальних умовах, підвищити її фізичну працездатність та емоційну стійкість.
Розробка пройшла наукові дослідження, наданий висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, готова до впровадження. Проведено комплекс організаційно-технологічних робіт із впровадження у виробництво (ТОВ «КФ «Сергіс»). Встановлено фізіологічну ефективність нових видів цукерок для спортсменів (Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту).
Інновації і переваги пропозиції:
За результатом патентного пошуку, проведеним Державним департаментом інтелектуальної власності України, цей винахід не має аналогів в світі.
Пропонований харчовий продукт не є токсичним, його часте споживання не призведе до звикання, не містять у своєму складі речовин, заборонених Медичним кодексом міжнародного олімпійського комітету й Антидопінговим кодексом олімпійського руху.
Щоденне споживання не призводить до звикання.
Розрахунок собівартості продуктів збагачених вітамінами і мінеральними речовинами, показав доступність їх для вживання по ціновій політиці.
Соціально-економічний ефект полягає у розширенні асортименту цукрових кондитерських виробів для спортсменів визначеної функціональної дії, що сприятиме підвищенню спортивної працездатності досягнень українських спортсменів, створенню дієвої альтернативи імпортним напоям та зростанню вітчизняного виробництва і. як наслідок, збільшенню національного валового продукту.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Цукерки можуть вироблятися на традиційному обладнанні кондитерської фабрики за традиційною технологією; можуть вироблятися вагові й фасовані, загорнуті й не загорнуті.
Технологічні ключові слова:
Харчові добавки / інгредієнти / функціональна їжа; Обробка харчових продуктів; Технологія харчових продуктів; Харчування та здоров'я; Спорт і дозвілля
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Аптеки; Інша роздрібна торгівля; Здорова їжа; Харчові добавки/вітаміни; Продукти харчування повсякденного попиту
Поточна стадія розвитку:
Промисловий зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Патент України 2009 р.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Адаптація до потреб замовника; Угода про спільне підприємство; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Промислове підприємство
Сфера діяльності партнера:
Харчова промисловість; Кондитерська промисловість; Спортивна промисловість.
Задачі, що стоять перед партнером:
Підписання ліцензійної угоди, угоди про спільне підприємство, інвестування.
Країни, яким надається перевага:
Україна
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Київський національний торговельно-економічний університет
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.