русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Технологія виробництва цукерок для спортсменів «DRIVE»
2013-03-04
Друк
Активний до:
2014-03-05
Анотація пропозиції:
Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) пропонує технологію виробництва цукерок для спортсменів «DRIVE», які відносяться до харчової промисловості, зокрема до виробництва цукристих кондитерських виробів із сушених фруктів і ягід, та можуть знайти широке застосування у виробництві функціональних харчових продуктів для людей з великими фізичними та психоемоційними навантаженнями, зокрема спортсменів.
Опис пропозиції:
В основу виготовлення цукерок для спортсменів поставлене завдання розробити цукерки із функціональними властивостями для харчування спортсменів підвищеної харчової та біологічної цінності з урахуванням потреб організму людини залежно від виду спорту, навантаження, часу доби та фази тренувального періоду. Завдання вирішене шляхом створення цукерок із урахуванням процесів, що відбуваються в організмі спортсмена залежно від інтенсивності навантаження, часу доби, тренувально-змагального періоду.
Пропонований харчовий продукт розраховано на вживання за годину до тренувань або через півгодини після них у відповідності з індивідуальною програмою харчування і тренувань, що дозволить полегшити пристосування організму людини до високого фізичного навантаження в екстремальних умовах, підвищити її фізичну працездатність та емоційну стійкість.
Розробка пройшла наукові дослідження, наданий висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, готова до впровадження.
Проведено комплекс організаційно-технологічних робіт із впровадження у виробництво (ТОВ «КФ «Сергіс»). Встановлено фізіологічну ефективність нових видів цукерок для спортсменів (Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту). Вживання цукерок «DRIVE», забезпечить підвищення загального тонусу організму, працездатності, нормальну діяльність нервової системи, антиоксидантну активність організму та енергообмін. Досягнення поставленої мети зумовлено наявністю у складі цукерок «DRIVE» речовин, що моделюють фізичну працездатність і психоемоційну стабільність спортсменів швидкісно-силових видів спорту та людей зайнятих важкою фізичною працею.
Інновації і переваги пропозиції:
За результатом патентного пошуку, проведеним Державним департаментом інтелектуальної власності України, цей винахід не має аналогів в світі.
Пропонований харчовий продукт не є токсичним, його часте споживання не призведе до звикання, не містять у своєму складі речовин, заборонених Медичним кодексом міжнародного олімпійського комітету й Антидопінговим кодексом олімпійського руху.
Щоденне споживання не призводить до звикання.
Розрахунок собівартості продуктів збагачених вітамінами і мінеральними речовинами, показав доступність їх для вживання по ціновій політиці.
Соціально-економічний ефект полягає у розширенні асортименту цукрових кондитерських виробів для спортсменів визначеної функціональної дії, що сприятиме підвищенню спортивної працездатності досягнень українських спортсменів, створенню дієвої альтернативи імпортним цукеркам та зростанню вітчизняного виробництва і як наслідок, збільшенню національного валового продукту.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Цукерки можуть вироблятися на традиційному обладнанні кондитерської фабрики за традиційною технологією; можуть вироблятися вагові й фасовані, загорнуті й не загорнуті.
Технологічні ключові слова:
Харчові добавки / інгредієнти / функціональна їжа; Обробка харчових продуктів; Технологія харчових продуктів; Харчування та здоров'я; Спорт і дозвілля
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Аптеки; Інша роздрібна торгівля; Здорова їжа; Харчові добавки/вітаміни; Продукти харчування повсякденного попиту
Поточна стадія розвитку:
Промисловий зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Патент України 2009 р.
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Адаптація до потреб замовника; Угода про спільне підприємство; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Промислове підприємство
Сфера діяльності партнера:
Харчова промисловість; Кондитерська промисловість; Спортивна промисловість.
Задачі, що стоять перед партнером:
Підписання ліцензійної угоди, угоди про спільне підприємство, інвестування.
Країни, яким надається перевага:
Україна
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Київський національний торговельно-економічний університет
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.