русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Пастоподібний припій для паяння електронних компонентів
2012-05-08
Друк
Активний до:
2014-05-09
Анотація пропозиції:
Університет м. Одеси розробив склад пастоподібного припою. В запропонованому складі оптимальні кількісні співвідношення активних реагентів – каніфолі та активуючих домішок підібрані таким чином, щоб забезпечити достатню флюсуючу активність (необхідні змочування та розтікання), не збільшуючи корозійної активності пастоподібного припою. Відмивка залишків припою після паяння не потрібна. Флюсуюча активність в процесі зберігання припою не змінюється.
Опис пропозиції:
Пастоподібний припій відноситься до області паяльного виробництва, а саме, до паяльних паст, які використовують для лудіння і паяння виводів електрорадіоелементів, в тому числі мікросхем, для лудіння контактних майданчиків друкарських плат і паяння до них електрорадіоелементів, вмонтованих на плати за технологією монтажу на поверхню.
Припій має низьку корозійну активність та високу флюсуючу здатність при паянні, яка не зменшується при тривалому зберіганні (гарантійний строк - 3 місяці і більше). Опір ізоляції друкованих плат після паяння і прискорених випробувань не змінюється. Після паяння не потрібне очищення поверхні друкованих плат та контактних вузлів від залишків пасти та продуктів хімічних реакцій. Введення в склад пастоподібного припою активуючих домішок дозволяє понизити вміст каніфолі, що значно зменшує кількість продуктів осмолювання.
Університет, що розробив і запатентував склад пастоподібного припою, пропонує його ліцензування підприємствам країн СНД і Євросоюзу.
Інновації і переваги пропозиції:
Перевагою пастоподібного припою є низька корозійна активність та висока флюсуюча здатність при паянні, яка не зменшується при тривалому зберіганні (гарантійний строк - 3 місяці і більше). Опір ізоляції друкованих плат після паяння і прискорених випробувань не змінюється. Після паяння не потрібне очищення поверхні друкованих плат та контактних вузлів від залишків пасти та продуктів хімічних реакцій. Введення в склад пастоподібного припою активуючих домішок збільшує флюсуючу активність та дозволяє понизити вміст каніфолі, що значно зменшує кількість продуктів осмолювання. Відмивка залишків припою після паяння не потрібна.Економічна ефективність при впровадженні винаходу полягає у тому, що при практично тієї ж вартості хімічних компонентів (інгредієнтів), що й у складі пасти – прототипу, значно підвищується якість паяння і підвищується надійність та експлуатаційний (часовий) ресурс апаратури в цілому. Технологія виготовлення пастоподібного припою, що пропонується, не змінюється по відношенню до відомих складів.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Електронні схеми, компоненти та обладнання; Печатні схеми та інтегральні схеми; З'єднювальні технології (пайка, зварювання, спікання); Композитні матеріали
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Електронні компоненти; Монтажні плати
Поточна стадія розвитку:
Макет, дослідний зразок
Права інтелектуальної власності:
Подана заявка на патент
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
-
Тип потрібної співпраці:
Ліцензійна угода; Адаптація до потреб замовника
Тип шуканого партнера:
Замовники технології
Сфера діяльності партнера:
Радіоелектроніка
Задачі, що стоять перед партнером:
Спільне впровадження технології
Країни, яким надається перевага:
Країни СНД, Євросоюз
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.