русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Технологія отримання композиційних матеріалів з твердих побутових відходів (ТПВ)
2012-03-15
Друк
Активний до:
2013-03-16
Анотація пропозиції:
Вищий учбовий заклад Донецької області пропонує технологію, що дозволяє утилізувати до 70 % твердих побутових відходів, понизити навантаження на заповнення полігонів цієї частини ТБО, понизити екологічне навантаження на населені пункти.
Окрім цього з твердих фракцій ТБО за цією технологією, виходять композиційні матеріали (КМ), що мають достатні физико-механічні властивості для використання композиційних матеріалів у будівництві та інших сферах.
Опис пропозиції:
Технологія отримання композиційних матеріалів з твердих побутових відходів (ТПВ), що пропонується, дозволяє утилізувати до 70 % твердих побутових відходів, понизити навантаження на заповнення полігонів цієї частини ТБО, понизити екологічне навантаження на населені пункти.
Окрім цього з твердих фракцій ТБО за цією технологією, виходять композиційні матеріали (КМ), що мають достатні физико-механічні властивості для використання композиційних матеріалів у будівництві та інших сферах.
Вказані КМ можуть бути використані при зведенні житлових і громадських будівель у дорожньому будівництві, конструкції що швидко зводяться (ангари, павільйони, гаражі, побутівки і так далі). З отриманих КМ можна виконувати усю номенклатуру будівельних матеріалів і виробів (фундаменти, стінні панелі, перекриття, покриття, обробні матеріали і інше). А також використовувати для виробництва меблів і предметів декору.
Технологія отримання композиційних матеріалів з твердих побутових відходів включає наступні етапи:
1. Збір твердих побутових відходів з розподілом по фракціях, до кількості, достатньої для техногенної переробки : скло, деревина, папір, пластик, упаковка і т.д.
2. Виготовлення шихти. Виготовлення шихти можливе декількома методами залежно від физико-механічних властивостей складових фракцій і необхідних властивостей отримуваного КМ.
3. Виготовлення шихти композиційного матеріалу.
4. Виготовлення композиційного матеріалу заданої конструкції, якості.
Інновації і переваги пропозиції:
Ця технологія дозволяє повністю утилізувати фракції твердих побутових відходів (пластик, відходи деревини, скло, папери, будівельне сміття і інше) і отримувати з них композиційні будівельні матеріали і конструкції широкої номенклатури (від фундаменту до даху) як щільною так і пористої структури, водостійкі, морозостійкі, атмосферостійкі, довговічні, а також вироби інтер'єру. Технологія дозволить скоротити площі під звалища і полігони ТБО, тим самим поліпшити екологічну обстановку. Створюється можливість до створення нових робочих місць. А також забезпечується отримання додаткове прибули від ТБО, що раніше не практикувалося.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Технологічні ключові слова:
Формовка (прокатка, ковка, пресування, волочіння); Відливка, лиття під тиском, екструзія, агломерація; Композитні матеріали; Техніка і технологія охорони навколишнього середовища; Вторинне використання, відновлення
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Пластикові композити, армовані волокнами; Утилізація і повторне використання хімічних і твердих матеріалів; Інші засоби утилізації відходів і боротьби із забрудненням довкілля; Виробництво будівельних матеріалів
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Готується пакет документів (заявка) для отримання патенту України
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
-
Тип потрібної співпраці:
Спільна подальша розробка; Угода про спільне підприємство; Адаптація технології на нові матеріали; Новий спосіб використання існуючої виробничої лінії; Принципово новий процес; Технічне консультування; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Інвестори, Міські ЖКГ, Підприємства по обслуговуванню звалищ і полігонів ТБО.
Сфера діяльності партнера:
Переробка і утилізація ТБО, Будівельні організації, що використовують композиційні матеріали.
Задачі, що стоять перед партнером:
Фінансування впровадження технології, Впровадження технології, Використання отриманих композиційних матеріалів і конструкцій у будівництві і інших сферах життєдіяльності.
Країни, яким надається перевага:
Україна, Росія та інші країни СНД, Євросоюз, інші країни світу.
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.