русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Технологія переробки зношених автомобільних шин та виробів із гуми
2010-08-06
Друк
Активний до:
2011-08-26
Анотація пропозиції:
Український науково-технічний центр розробив технологію та обладнання (комплекс термохімічної деструкції) для утилізації зношених автомобільних шин, які дозволяють вирішити проблеми, пов'язані з утилізацією зношених автомобільних шин, отримати прибуток від реалізації високоліквідних паливних енергоресурсів і металобрухту або використовувати їх у власному виробництві в якості альтернативних видів палива. Власник технології шукає замовників даних комплексів.
Опис пропозиції:
Розроблена вітчизняна технологія термохімічної деструкції зношених автомобільних шин дозволяє переробляти шини легкових, вантажних автомобілів, автобусів, сільгосптехніки та кар'єрних самоскидів.

Власник комплексу отримуватиме чистий прибуток від реалізації продуктів, що виробляються - твердого палива (аналог кам'яного вугілля) та рідкого палива (аналог палива пічного побутового).

Комплекси відповідають екологічним вимогам України, вміст шкідливих речовин у викидах відповідає нормативам.

Розроблена вітчизняна технологія термохімічної деструкції зношених автомобільних шин дозволяє переробляти шини легкових, вантажних автомобілів, автобусів, сільгосптехніки та кар'єрних самоскидів.

Власник комплексу отримуватиме чистий прибуток від реалізації продуктів, що виробляються - твердого палива (аналог кам'яного вугілля) та рідкого палива (аналог палива пічного побутового).

Комплекси відповідають екологічним вимогам України, вміст шкідливих речовин у викидах відповідає нормативам.

Власник технології є одним із лідерів в Україні та країнах СНД у галузі проектування нових, реконструкції та технічного переоснащення діючих промислових підприємств і виробничих об’єктів гірничо-металургійного комплексу (ГМК), машинобудування та інших галузей, створення нових виробництв, технологій і процесів, промислової екології, енергозбереження, охолодження металургійних агрегатів, використання вторинних ресурсів, обробки металопродукції, утилізації промислових та побутових відходів, реалізації основних положень Кіотського протоколу на підприємствах ГМК.
Інновації і переваги пропозиції:
Технологія характеризується:
- високою продуктивністю, яка досягається за рахунок використання комбінованого підведення тепла до відходів, що переробляються;
- низьким рівнем енергоспоживання, оскільки газ і теплові енергоресурси, які утворюються в процесі переробки шин, використовуються в технологічному процесі;
- універсальністю, крім автомобільних шин, комплекси також можуть переробляти гумовмісні й тверді побутові відходи (за винятком неорганічних і харчових);
- екологічною безпекою, концентрація шкідливих речовин у газах, що відходять, не перевищує гранично допустиму концентрацію.

Технологія дозволяє отримувати прибуток від реалізації високоліквідних паливних енергоресурсів і металобрухту, які утворюються в процесі утилізації зношених автомобільних шин (твердого палива - аналога кам'яного вугілля Красноярського басейну, теплота згоряння 11-32 МДЖ/кг, рідкого палива - аналога палива грубного побутового ТУ.38.101656-87, теплота згоряння 40-41 МДЖ/кг), або використовувати їх у власному виробництві в якості альтернативних видів палива.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Комплекси термохімічної деструкції зношених автомобільних шин здатні переробляти шини легкових, вантажних автомобілів, автобусів, сільгосптехніки та кар'єрних самоскидів діаметром до 2 м та шириною до 60 см.

Продуктивність комплексів може складати від 50 до 10000 кг/год.

Комплекс складається з ділянки сортування й попереднього подрібнювання, двухвалкової дробарки для подрібнювання ЗАШ, установки ТХД, баку для збору рідких продуктів переробки, щокової дробарки, магнітного сепаратора й бункерів для збору твердого вуглецевмісного залишку й металобрухту. Увесь комплекс обладнаний системами КВП і А (із сигналізаціями й блокуваннями).
В результаті термохімічної деструкції утворюються високоліквідні паливні енергоресурси - тверде паливо - аналог кам'яного вугілля Красноярського басейну, теплота згорання 11-32 МДЖ/кг, рідке паливо - аналог палива пічного побутового ТУ.38.101656-87, теплота згоряння 40-41 МДЖ/кг.
Технологічні ключові слова:
Нетрадиційні та альтернативні джерела енергії; Паливна технологія; Екологія; Техніка і технологія охорони навколишнього середовища; Вторинне використання, відновлення
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Інші види альтернативної енергії (вкл. ядерну енергетику і видобуток урану); Утилізація і повторне використання хімічних і твердих матеріалів; Устаткування для водообробки і системи відведення стічних вод
Поточна стадія розвитку:
Промисловий зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Три патенти України на корисну модель 2008 року і один – 2009 року
Тип потрібної співпраці:
Адаптація до потреб замовника; Монтаж; Розробка і виготовлення на замовлення; Технічне консультування; Контроль якості; Технічне обслуговання
Тип шуканого партнера:
Власник технології шукає замовників комплексів термохімічної деструкції.
Сфера діяльності партнера:
-
Задачі, що стоять перед партнером:
-
Країни, яким надається перевага:
-
Вид організації:
Науково-дослідний центр
Організація / Тип компанії:
Технічний центр / Центр передачі технологій
Розмір організації - автора профілю:
> 500 співробітників
Центр, що надав профіль
Молодіжний бізнес-інкубатор
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.