русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Розробка технології отримання рідких та порошкоподібних мікромінеральних добавок для сільськогосподарських тварин і птиці методом гідроелектроіскрових розрядів
2011-11-09
Друк
Активний до:
2012-11-09
Анотація пропозиції:
Дослідниками Миколаївського аграрного університету розробляється принципово нова технологія отримання безпечних мікромінеральних добавок для годівлі тварин (на 50% вище ніж при використанні неорганічних солей мікроелементів), на основі використання методу гідроіскрових розрядів в рідких середовищах. Автори шукають партнерів для співпраці, здатних інвестувати фінансові кошти в цей продукт.
Опис пропозиції:
Використання неорганічних солей мікроелементів у складі преміксів для різних видів і статево-вікових груп тварин і птиці не є ефективним засобом усунення дефіциту окремих мікроелементів в організмі тварин, але і може впливати на забруднення навколишнього середовища та здоров’я людей.
Власними дослідженнями було встановлено, що при обробці різних хімічних матеріалів – заліза, міді, цинку і селену, електрогідроіскровими розрядами було отримано рідкі і порошкоподібні матеріали, які можуть стати основою для отримання безпечних мікромінеральних добавок для тварин і птиці.
В групу дослідників входять професори, доктори і кандидати технічних та с.-г. наук, інженери, які мають багатий досвід роботи на відповідному обладнанні. Університет має повний комплект обладнання для проведення електроіскрових розрядів в рідкому середовищі (трансформатори різних типів, конденсатори, електророзрядні камери різного об’єму та ін.), а також приміщення, які потребують деякого ремонту, проведення профілактичних робіт, перевірки електромереж, облаштування водопостачання і водовідведення.
Методи електроіскрових розрядів в рідких середовищах можливо використовувати для чистки нафтопроводів, подрібнення твердих матеріалів, обробки вовни, знезараження і дегільментизації стічних вод і в деяких галузях харчової промисловості.
Інновації і переваги пропозиції:
Розробка і впровадження до виробництва створених мікромінеральних препаратів дасть змогу підвищити ефективність їх використання на 50 % в порівнянні з використанням неорганічних солей мікроелементів.
Використання розроблених препаратів при виробництві преміксів не буде впливати на активність вітамінів, забруднювати навколишнє середовище і негативно впливати на здоров’я людей і тварин
Додаткова інформація (технічні подробиці)
В зоні електроіскрового розряду в рідкому середовищі спостерігаються підвищення температури до 12 000 ºС і тиску 50 000 атм. У водному середовищі відбуваються суттєві фізико-хімічні процеси, які мають великий науковий і практичний інтерес.
Технологічні ключові слова:
Тваринництво / землеробство
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Інші послуги (не згадані в інших місцях)
Поточна стадія розвитку:
НДР, лабораторні випробування
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
Отримано патент України на корисну модель № 26993 від 10.10.2007 р.
Тип потрібної співпраці:
Спільна подальша розробка; Принципово новий процес; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Комбікормова промисловість
Сфера діяльності партнера:
Виробництво преміксів
Задачі, що стоять перед партнером:
Інвестування НДС
Країни, яким надається перевага:
Китай, Німеччина
Вид організації:
Установа
Організація / Тип компанії:
Дослідний інститут / Університет
Розмір організації - автора профілю:
50-250 співробітників
Центр, що надав профіль
Миколаївський державний аграрний університет
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.