русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Автономний завод з комплексної переробки твердих побутових відходів
2011-10-12
Друк
Активний до:
2012-10-12
Анотація пропозиції:
Українська компанія розробила технологію, виконує дослідження, розрахунки бізнес-планів, проектування, виготовлення, монтаж і пусконалагоджувальні роботи обладнання, будівельно- монтажні роботи, навчання обслуговуючого персоналу, введення підприємств комплексної переробки твердих побутових відходів (ТПВ) в експлуатацію і надалі обслуговування цих об'єктів.
Опис пропозиції:
Розроблена технологія комплексної переробки твердих побутових відходів (далі - ТПВ) дозволяє здійснювати переробку 98 % ТПВ в автономному режимі (не потрібно зовнішніх джерел електроенергії та теплопостачання). Продуктами переробки ТПВ є: бензин, дизельне пальне, чистий рідкий газ, органіка, цегла, плитка (інші будівельні товари), пірокарбон тощо. Можлива переробка існуючих звалищ.

Для розміщення одного підприємства потужністю 100 тонн на добу (мінімальна потужність – 12 тонн на добу) або 36 500 тонн комплексної переробки ТПВ в рік, потрібна земельна ділянка площею 2-2,5 га. Період від початку фінансування Проекту до початку введення в експлуатацію підприємства становить 360 календарних днів.
Продукти переробки ТПВ частково використовуватимуться для власних потреб підприємства, основна частина реалізовуватиметься підприємствам теплоенергетики, електростанціям, будівельним організаціям, нафтопереробним і металургійним заводам, дорожнім службам, аграрним підприємствам, установам і громадянам.

100% готової продукції - це продукція вищого сорту, реалізована на внутрішньому ринку.

Термін окупності проекту, розрахований за показниками чистого прибутку, амортизації та обсягу інвестицій, складає 10 років. Індекс прибутковості - 1,30, з урахуванням поправки на ризик - 0,04, стійкість проекту - 31,8%. Передбачається створення 87 нових робочих місць.
Інновації і переваги пропозиції:
Запропонована Технологія включає в себе розробки вітчизняних учених і винахідників (захищені діючими патентами), а саме: поділ твердих побутових відходів за морфологічним складом; спосіб переробки всіх видів ТПВ (органічних і будівельних, металу, скла, пластику, деревини, гуми, паперу, шкіри, текстилю) у високоякісні товари; спосіб переробки синтетичної нафти.

Технологія є значно дешевшою порівняно із закордонними аналогами та забезпечує випуск продукції, готової для негайного використання або застосування: бензин, дизельне пальне, чистий рідкий газ, органічні добрива, цегла, плитка (інші будівельні товари), пірокарбон.
Технологія дозволяє здійснювати переробку ТПВ без організації сміттєзвалища.

Технологія передбачає створення модульної системи комплексної переробки ТПВ, яка дозволяє збільшувати об’єми переробки ТПВ не змінюючи структури підприємства та не призупиняючи його роботу.
Додаткова інформація (технічні подробиці)
Комплексна переробка ТПВ включає етап перевірки на наявність у брухті радіоактивних відходів, ртуті і високотоксичних речовин, які в подальшому перерозподіляються для відповідної переробки. Сортувальні лінії обладнані системою знезараження відходів. Великі фракції відбираються механічно, із застосуванням засобів автоматизації, вакууму, гідравліки, повітряних потоків. Найбільш великі елементи витягуються з ТПВ перед гуркотом.

Промисловий зразок установки для утилізації побутових відходів відповідає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам. Вміст шкідливих речовин у повітрі робочої зони не перевищує:
- оксиду вуглецю - 20,0 мг/м3,
- азоту діоксиду - 2,0 мг/м3,
- формальдегіду - 0,5 мг/м3,
- ацетону - 200 мг/м3,
- етилацетату - 200 мг/м3,
- толуолу - 50 мг/м3,
- ксилолу - 50 мг/м3,
- бутилацетата - 200 мг/м3,
- вуглеводнів нафти аліфатичних - 300 мг/м3.
Викиди при експлуатації установки значно нижче граничнодопустимих концентрацій.
Технологічні ключові слова:
Біообробка / компост / біоконверсія; Спалювання, піроліз; Вторинне використання, відновлення
Короткі коди сфер ринкового застосування:
Інші нафтогазові засоби; Інші види альтернативної енергії (вкл. ядерну енергетику і видобуток урану); Утилізація і повторне використання хімічних і твердих матеріалів
Поточна стадія розвитку:
Промисловий зразок
Права інтелектуальної власності:
Патент отриманий
Коментарі, дата і номер патенту, якщо є:
2 патенти України 2011 р.
Тип потрібної співпраці:
Монтаж; Розробка і виготовлення на замовлення; Технічне консультування; Контроль якості; Технічне обслуговання; Фінансові ресурси
Тип шуканого партнера:
Промислове підприємство
Сфера діяльності партнера:
Енергетика; Захист людини і навколишнього середовища
Задачі, що стоять перед партнером:
Фінансова підтримка
Країни, яким надається перевага:
країни СНД
Вид організації:
Черкаська обласна громадська організація
Організація / Тип компанії:
Технічний центр / Центр передачі технологій
Розмір організації - автора профілю:
< 10 співробітників
Центр, що надав профіль
Черкаська обласна громадська організація «Фабрика інновацій «ВЕНТУ»
Виявити зацікавлення
Компанія *
Контактна особа *
Країна *
Місто *
Контактувати за допомогою
Ел.скринька *
Адреса
Індекс
Телефон *
Факс
Повідомлення *
Код *


Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.