русский english
Міжнародний форум інвестицій та інновацій
2013-05-13 10:03:18

Україна має великий економічний та інтелектуальний потенціал. Сьогодні в Україні зареєстровано більше ніж 10000 патентів на промислові зразки, що потребують впровадження та фінансування.

Але рівень інвестиційної привабливості України не дозволяє на належному рівні забезпечити цей процес. Для того, щоб змінити цю ситуацію, Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні та Київська міська державна адміністрація 15-17 травня 2013 року у місті Києві проводять Міжнародний форум інвестицій та інновацій, що є унікальним за своїм форматом в Україні.

Головним завданням Форуму є презентація кращих інноваційних проектів іноземним та вітчизняним діловим колам, обмін досвідом провідних фахівців та експертів з різних країн світу щодо фінансового забезпечення, впровадження таких проектів і подальшого розвитку інновацій в Україні.

Преамбула Форуму

У часи хаосу і зневіри людство потребує планетарної свідомості: Україна – це Я! Земля – це Я! Всесвіт – це Я! Дивно, коли в III тисячолітті якась країна, чи група країн, чи так званий «золотий мільярд» хоче досягнути псевдоуспіху за рахунок інших народів чи країн. Планета Земля вже давно показала всім землянам, що все взаємопов’язане і взаємозалежне, а Любов – це усвідомлення єдності всього сущого. Так просто: в піщинці ідея Всесвіту, а в Я кожного з нас – все людство. Усвідомивши це, ми відкриваємося перед Вами і запрошуємо до нас на гостину, бо немає сенсу бігати наввипередки один перед одним, а потім померти, так і не зробивши комусь добра: словом і ділом.

Що роблять люди на званій гостині? Діляться хлібом, сіллю, талантами та позитивними емоціями. Ви дізнаєтеся про наш РОДОВІД, його коріння і зв’язки з іншими народами. Відчуєте радість відкритої взаємодії та практичних звершень. А МАТЕРІАЛЬНА ВИГОДА, ПРЕДМЕТНА СПІВПРАЦЯ І УНІКАЛЬНІ КОНТАКТИ прийдуть самі по собі на довгі роки.

Відкритість вигідніша від змов і «дружби» всіх проти всіх чи ілюзії «контролю» над світом. Можливості відкритості – безмежні!

БУДЬМО РАЗОМ!

Головний організатор Форуму

Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні є ключовою ланкою у забезпеченні співпраці та обміну досвідом між українськими бізнесменами та їх зарубіжними партнерами. Місія Палати полягає в наданні консультацій урядовим органам з питань гармонізації внутрішнього ринку України з ринком країн ЄС та сприянні співробітництву України та Європейського Союзу в бізнес-сфері.

Першочерговими цілями Європейської Економічної Палати в Україні є залучення інвестицій, підтримка потенційних інвесторів та сприяння у створенні позитивного інвестиційного іміджу України.

У Міжнародному форумі інвестицій та інновацій Ви можете взяти участь у якості учасника, спікера, інвестора або автора інноваційних проектів.

У рамках Форуму відбудуться:

  • виступи Авторитет-спікерів, які представлятимуть профільні міністерства та відомства України, міжнародні організації та ТОП-менеджмент великих іноземних та вітчизняних компаній;
  • 2 дискусійні панелі на макроекономічну тематику;
  • 5 пленарних інвестиційних сесій за такими тематиками: паливно-енергетичний комплекс, агропромисловий комплекс, інфраструктура, ІТ-технології, освіта;
  • презентації кращих проектів;
  • міжнародна виставка інновацій.

У програмі Форуму також: ексклюзивний відпочинок із фуршетом та концертною програмою, Київський бал, концерт українських майстрів музичної творчості.

На Форумі Ви:

  1. Ознайомитеся з кращими інвестиційними проектами у Вашій галузі економіки та відшукаєте найбільш рентабельний для себе.
  2. Знайдете потенційних інвесторів та партнерів для власних проектів.
  3. Візьмете участь в обговоренні важливих питань та проблем у колі експертів та представників великого бізнесу та політиків, де Ви отримаєте актуальну інформацію щодо тенденцій розвитку у Вашій галузі в Україні та Європі.

У Форумі візьмуть участь Президенти та уповноважені делегати представництв Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції, та Промисловості 51 країни світу, близько 180 представників та директорів крупних європейських та українських компаній, політики, державні та публічні діячі, представники міжнародних організацій та дипломатичного корпусу.

На сьогодні планують взяти участь у Форумі Президенти Європейських Економічних Палат таких країн: Велика Британія, Єгипет, Іран, Італія, Казахстан, Малайзія, Молдова, Польща, Росія, Судан, Сербія, Турція, а також Любомир Михайлина (Генеральний директор Києво-Печерського заповідника), В’ячеслав Курашин (директор ТОВ «Отель «Бристоль»), Андрій Великжанін (директор готелю «Империя»).

Захід пройде в «Fairmont Grand Hotel» (вул. Набережно-Хрещатицька, 1). Ознайомитися з місцем проведення Форуму Ви можете на сайті готелю: www.fairmont.com/kyiv/.

http://inforum.com.ua/page.php?id_page=19

На Форумі відкрито прийом технологічних пропозицій мережі NTTN для розгляду учасниками Форуму та  майбутніми інвесторами. Форма додається.

Форма технологічної пропозиції

Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.