русский english
Харківський державний університет харчування та торгівлі авторизований адміністратор галузевого сегменту FT (Food&Trade) мережі NTTN
2013-03-20 20:07:45

Із метою просування на ринок та комерціалізації науково-технічних розробок ХДУХТ приєднався до Національної мережі трансферу технологій, на базі якої створено Українсько-Російську міжуніверситетську мережу трансферу  технологій і присвоєно 26-й реєстраційний номер учасника NTTN.

13-15 березня 2013 року на базі Харківського державного університу харчування та торгівлі відбувся сертифікаційний професійно-навчальний семінар-тренінг Українсько-Російської міжуніверситетської мережі трансферу  технологій – інструмент інноваційної інфраструктури, що дозволяє ефективно поширювати технологічну інформацію і здійснювати пошук партнерів для реалізації інноваційних проектів, комерціалізувати науково-технічні розробоки. Організатори  семінару – Міністерство освіти і науки України та Академія технологічних наук України. Керівник професійно-навчального семінару-тренінгу:  С.О.Єгоров, національний Координатор мережі UkrRosNet, член. кор. Академії технологічних наук України (АТНУ), к.е.н.

Мета семінару – ознайомити співробітників університету з досвідом вітчизняної і російської практики трансферу технологій, навчити їх використовувати інформаційно-технологічну платформу як сучасний інструмент трансферу технологій.

Учасники заходу дізналися про сучасний досвід роботи мереж IRC, EEN, RTTN і NTTN, механізми роботи з клієнтами мережі трансферу технологій, отримали знання та методологію проведення технологічного аудиту, а також практичні навички підготовки профілів технологічних пропозицій для розміщення в мережах трансферу технологій. Наприкінці семінару кожний учасник отримав свідоцтво технологічного менеджера мережі NTTN. Учасники семінару отримали персональний кабінет у мережі NTTN та доступ до електронної бази даних технологічних профілів. Результатом проведеної роботи є надання університету статусу сертифікованого учасника мережі NTTN.

У межах семінару було відкрито галузевий сегмент FT (Food&Trade) мережі NTTN. Керівником сегменту Національної мережі трансферу технологій є доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи В. М. Михайлов.

Для реалізації пріоритетних напрямків інноваційної діяльності наказом ректора створено на базі ХДУХТ інноваційної інфраструктури університетського Офісу UkrRosNet зі статусом постійно діючого робочого органу. Із метою просування на ринок та комерціалізації науково-технічних розробок Харківського державного університету харчування та торгівлі, створено умови ефективної взаємодії університету з промисловістю, а також створення високотехнологічних компаній на базі університетських технологій, залучення в ХДУХТ дослідницьких грантів. Базовим підрозділом з виконання повноважень Офісу визначили підрозділ комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності ХДУХТ. Ліцензійна кількість робочих місць для співробітників університету встановлена : 1 (один) адміністратор та 50 (пятдесят) субадміністраторів.

Харківський державний університет харчування та торгівлі авторизований адміністратор галузевого сегмента FT (Food&Trade) мережі NTTN

Національний Координатор мережі NTTN, керівник семінару-тренінгу С.О.Єгоров (посередині) вручає ректору ХДУХТ професору О.І.Черевку (праворуч) посвідчення, що підтверджує статус ХДУХТ як сертифікованого учасника мережі NTTN. Ліворуч: В.М.Михайлов - проректор з наукової роботи ХДУХТ, д.т.н., проф., керівник галузевого сегменту "Продукти харчування та торгівля" ( FT - Food&Trade) мережі NTTN.

Харківський державний університет харчування та торгівлі авторизований адміністратор галузевого сегмента FT (Food&Trade) мережі NTTN

Одна з робочих сесій семінару-тренінгу. Сесію ведуть: С.О.Єгоров  - Національний Координатор мережі UkrRosNet, к.е.н., член.кор. АТНУ (праворуч),  та В.М.Михайлов - проректор з наукової роботи ХДУХТ, д.т.н., проф. (ліворуч).

 Харківський державний університет харчування та торгівлі авторизований адміністратор галузевого сегмента FT (Food&Trade) мережі NTTN

Один з моментів вручення сертифікатів учасникам семінару-тренінгу.  Окрім україномовного англомовний сертифікат практичного спеціаліста з трансферу технологій отримує Ф.П.Демидюк, міжнародний експерт-консультант у сфері розробки інноваційних проектних пропозицій та участі у Рамкових Програмах (FP) науково-дослідницького та технологічного розвитку Європейського Союзу, провідний фахівець з науково-технічної інформації Науково-навчального центру сучасних інформаційних технологій (ННЦНІТ) ХДУХТ (посередині).

Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.