русский english
Заходи
Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж»
2014-11-05 16:10:52

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж».

27 квітня 2011р у Дніпропетровську навчальний семінар «Практика трансферу технологій в Україні та світі»
2011-04-09 00:45:15

27 квітня 2011р у Дніпропетровську в рамках II Міжнародної конференції «Інновація та трансфер технологій: від ідеї до прибутку» в Національному гірничому університеті відбудеться навчальний семінар «Практика трансферу технологій в Україні та світі». Семінар проводитиме Національний координатор мережі NTTN - Академія технологічних наук України.

Головна мета семінару – ознайомити фахівців з інноваційної діяльності з досвідом вітчизняної, російської та світової практики трансферу технологій, навчити їх практиці застосування інформаційно-технологічної платформи як сучасного інструменту трансферу технологій.

Учасники заходу дізнаються про сучасні інструменти трансферу технологій, механізми роботи з клієнтами мережі трансферу технологій, отримають знання та методологію проведення технологічного аудиту, а також ознайомляться з основними правилами підготовки профілів технологічних запитів та пропозицій для розміщення в мережах трансферу технологій.

Всеукраїнський Форум «Розвиток технологічної інфраструктури в Україні»
2011-02-08 23:14:31

10 березня 2011 року в Києві учасники форуму обговорять поточні задачі розвитку технологічної інфраструктури, ознайомляться з досвідом використання наявного інструментарію та механізмами роботи технологічних (інноваційних) менеджерів, визначать практичні кроки розвитку ринку інтелектуальної власності в Україні.

Мета Форуму: ознайомити учасників з інструментами комерціалізації інновацій на прикладі проектів, що реалізуються в рамках Національної мережі трансферу технологій, а також започаткувати Національний проект «Інвестиції в молодь».

Дати проведення обов'язкових сертифікаційних семінарів для учасників мережі NTTN
2010-08-30 09:49:21

Повідомляємо про деякі зміни у датах та умовах проведення сертифікаційних семінарів для учасників Національної мережі трансферу технологій.

Нижче наведено остаточний графік всіх майбутніх семінарів під час певних заходів інноваційного напрямку до кінця 2010 року. Новою умовою є пропозиція безкоштовної участі у сертифікаційному семінарі під час участі у експозиції «Hi-Tech Наука і Освіта» в рамках форуму «Інновації та високі технології» (28 вересня – 1 жовтня).

Мережа NTTN пропонує спеціальні умови участі у спеціалізованій експозиції «Hi-Tech Наука та Освіта»
2010-08-30 09:32:55

Запрошуємо провідні вищі навчальні заклади України прийняти участь у спеціалізованій експозиції «Hi-Tech Наука та Освіта» в рамках міжнародного форуму «ІННОВАЦІЇ І ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ» (28 вересня – 1 жовтня 2010, КиївЕкспоПлаза), організаторами якої є Міністерство освіти та науки України, Національна академія наук України та компанія «Лабораторія маркетингових технологій».

Завдяки підтримки спонсорів ВНЗ України надано можливість орендувати обладнаний стенд, сплативши лише 20% стандартної вартості. Для ВНЗ, що є  учасниками мережі NTTN, передбачені додаткові спеціальні умови участі в експозиції, а саме – безкоштовна участь 2-х фахівців від однієї організації у сертифікаційному семінарі мережі (стандартна вартість участі в дводенному сертифікаційному семінарі складає 1500 грн.).

18-19 листопада 2010 року відбудеться 2-й Білоруський інноваційний форум
2010-08-30 08:39:31

18-19 листопада 2010 року в Мінську відбудеться міжнародна науково-практична конференція «2-й Білоруський інноваційний форум». Метою конференції є оцінка стану Національної інноваційної системи, обмін досвідом і вироблення рекомендацій, направлених на прискорення інноваційного розвитку Республіки Білорусь, а також інформування республіканської і міжнародної громадськості про розвиток інноваційної діяльності в Республіці Білорусь, країнах СНД і ЦЕІ.

Під час конференції проходитиме 1-й Білоруський венчурний ярмарок, на якому будуть представлені інвестиційні проекти білоруських підприємств і організацій.

22 червня 2010 року у Києві відбудеться семінар «Практика трансферу технологій в Україні та Росії»
2010-05-16 21:53:56

22 червня 2010 року в приміщенні Державного інституту інтелектуальної власності відбудеться одноденний семінар «Практика трансферу технологій в Україні та Росії», де розглядатиметься практика та досвід застосування одного із  сучасних інструментів трансферу технологій – інформаційно-технологічної платформи. Навчання побудоване на основі методології та практичного досвіду роботи мереж NTTN, RTTN і EEN (IRC).

2 червня у Києві відбудеться конференція, присвячена співробітництву України та КНР у сфері високих технологій
2010-05-05 11:56:28

Національна мережа трансферу технологій NTTN виступила співорганізатором VІІ міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання та організаційно-правові засади співробітництва України та КНР у сфері високих технологій», яка відбудеться у Києві 2 червня 2010 року.

Запрошуємо бажаючих співпрацювати з китайськими партнерами та просувати свої розробки на китайський ринок взяти участь у заході.

Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.