русский english
Академія технологічних наук України
Agenţia pentru Inovare şi Transfer Tehnologic
JSO-ERA
Рэспубліканскі цэнтр трансферу тэхналогій (Рэспубліка Беларусь)
Silicon Valley Innovation Center
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
В Національному транспортному університеті відбувся сертифікаційний семінар учасників Національної мережі трансферу технологій NTTN
2014-12-13 21:39:32

4 грудня 2014 року в рамках роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж» був проведений сертифікаційний семінар (керівник семінару – національний координатор мережі Єгоров С.О.). Учасниками семінару стали співробітники державних вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій. 

Інформаційний День Рамкової Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
2014-12-09 22:41:35

12 грудня 2014 року Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» при УжНУ проводить Інформаційний день, присвячений Рамковій Програмі ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Захід проходитиме в Залі засідань Вченої ради УжНУ, за адресою: пл. Народна 3, м. Ужгород. 

Офіційний сайт щодо участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020» знаходиться у стані розробки
2014-12-01 23:09:55

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що офіційний сайт щодо участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020» знаходиться у стані розробки. Наразі вивчаються пропозиції та зауваження національних контактних пунктів щодо змістовного наповнення та форми функціонування офіційного сайту.

Джерело: www.mon.gov.ua

Науково–практичний семінар "Европейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horyzont 2020"
2014-11-21 18:29:04

Науково–практичний семінар "Европейські кваліфікаційні рамки (ERK) та інструменти їх реалізації в програмі Horyzont 2020" відбудеться в Дніпропетровську.

Досвід роботи Харківського державного університету харчування і торгівлі в мережі NTTN
2014-11-14 23:21:14

Успішність трансферу технологій, як перспективного механізму інноваційного розвитку університету європейського рівня, залежить від запровадженої політики ВНЗ, що трансформується в напрямі активної підтримки підприємництва, а також за рахунок відтворення високоінтелектуальних науково-педагогічних працівників і перетворення теоретичних знань на практичні результати  до своєї фінансової незалежності.

Фундація CEASC оголошує конкурсний відбір середніх навчальних закладів України для участі у проекті "Відкрита Польща"
2014-11-06 23:56:01

Фундація Central European Academy Studies and Certifications, Польща у співпраці з Національною мережею трансферу технологій МОН України та за інформаційної підтримки Європейського Центру ім. Роберта Шумана і Мережі пунктів Європейської Інформації Europe Direct оголошує конкурсний відбір середніх навчальних закладів (СНЗ) України для участі у проекті «Відкрита Польща».

Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж»
2014-11-05 16:10:52

4-5 грудня 2014 року в Національному транспортному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж».

Міжнародний форум інвестицій та інновацій
2013-05-13 10:03:18

Україна має великий економічний та інтелектуальний потенціал. Сьогодні в Україні зареєстровано більше ніж 10000 патентів на промислові зразки, що потребують впровадження та фінансування.

Але рівень інвестиційної привабливості України не дозволяє на належному рівні забезпечити цей процес. Для того, щоб змінити цю ситуацію, Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні та Київська міська державна адміністрація 15-17 травня 2013 року у місті Києві проводять Міжнародний форум інвестицій та інновацій, що є унікальним за своїм форматом в Україні.

Укладена угода про співпрацю Центру трансферу технологій АТН України з Інноваційним Центром Кремнієвої долини
2013-04-08 23:30:53
Центр трансферу технологій Академії технологічних наук України уклав угоду про співпрацю з Інноваційним Центром Кремнієвої долини (США). Угодою передбачено широке коло питань щодо взаємодії українських вчених та бізнесменів з науковими установами та компаніями Кремнієвої долини. Найближчим часом буде розроблена програма співпраці українських вищих навчальних закладів з науковими установами Сполучених Штатів Америки, а також організація тематичних стажувань.
Харківський державний університет харчування та торгівлі авторизований адміністратор галузевого сегменту FT (Food&Trade) мережі NTTN
2013-03-20 20:07:45
Із метою просування на ринок та комерціалізації науково-технічних розробок ХДУХТ приєднався до Національної мережі трансферу технологій, на базі якої створено Українсько-Російську міжуніверситетську мережу трансферу  технологій і присвоєно 26-й реєстраційний номер учасника NTTN.
В Харківській державній академії фізичної культури відкрито перший галузевий сегмент NTTN
2013-01-09 17:43:30
6 – 7 грудня 2012 р. на базі Харківської державної академії фізичної культури, за підтримки Національного олімпійського комітету України і Харківського обласного відділення НОК відбулась XII Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура, спорт і здоров'я».
Молодіжний сегмент Національної мережі трансферу технологій
2012-12-31 20:01:02
В Механіко-машинобудівному інституті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на базі спеціальності інтелектуальна власність 15 серпня 2012 року створено Молодіжний сегмент Національної мережі трансферу технологій NTTN.
Оголошення для учасників молодіжного сегменту Національної мережі трансферу технологій
2012-12-16 23:49:47
Центр трансферу технологій Академії технологічних наук України оголошує прийом заявок від студентів та аспірантів ВНЗ України для проходження на безоплатній основі навчальних курсів за напрямом підготовки «Технологічний брокер Національної мережі трансферу технологій».
На Дніпропетровщині проходить виставка науково-технічних розробок провідних вишів Дніпропетровщини та всієї України
2012-10-11 12:33:38
На Дніпропетровщині проходить Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки», у якому беруть участь 80 провідних вишів України, Росії, Туреччини, Казахстану та 25 підприємств України. В рамках цього Форуму відбулась виставка, де представлено майже півтисячі науково-технічних розробок провідних вищих навчальних закладів Дніпропетровщини та всієї України. Демонстровані проекти готові до впровадження у машинобудування, авіабудування, суднобудування, приладобудування, металургію, енергетику, у нафтохімічну, легку та харчову промисловості. Широко представлені розробки з енергозбереження, нанотехнологій, робототехніки, медицини, екології та охорони навколишнього середовища. За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Марія Пустова взяла участь в урочистому відкритті виставки.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вживає заходів по розвитку відносин України та Росії в сфері трансферу технологій
2012-04-16 21:52:46
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України видало наказ від 12 квітня 2012 року № 462, яким передбачено утворення Українсько-Російської міжуніверситетської мережі трансферу технологій на базі Національної мережі трансферу технологій. Вищим державним навчальним закладам ІІІ-ІV рівнів акредитації пропонується вжити заходів щодо входження до Українсько-Російської міжуніверситетської мережі трансферу технологій та визначити структурний підрозділ, який на постійній основі готуватиме технологічні пропозиції за результатами завершених науково-дослідних, дослідно-конструкторських, дослідно-технологічних робіт.
<< < 1 2 3 4 > >>
Copyright © 2008-2013 Електронна платформа UTTN
Copyright © 2013 NTTN, Innovation Network. All Rights Reserved.